+90 507 450 23 36        Yedi Eylül, 5539. Sk. no:66, Torbalı/İzmir   9:00 - 18:00 (Pzt - Cmts)

         

Hakkımızda

roofmaker-transformed

BİZ KİMİZ?

    1996 yılından bu yana köklü bir geçmişe sahip olan Osmanlı Demir Doğrama Şirketi, geniş hizmet yelpazesi ve başarılı yönetimi sayesinde sektöründe önde gelen firmalar arasında yerini almıştır.

    Osmanlı Demir Doğrama, 20 yılı aşkın bir süredir kalite ve güven ilkelerine bağlı kalarak geleneklerini sürdürmüş ve yeniliklere açık bir vizyon benimsemiştir. İnşaat, taahhüt, demircilik, prefabrik ve rollform makinaları ile hafif çelik yapılar inşa ederek çağdaş gelişimleri takip ederken ürün ve hizmetlerini sürekli olarak iyileştirme yolunda ilerlemiştir. Her yeni projeyi daha yenilikçi ve müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlamayı amaçlamaktadır.

Osmanlı Demir Doğrama olarak, hedeflerimize olan tutkumuz ve deneyimimizle yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Teknoloji ve kaliteyi iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve bayilerimizle bir araya getirerek güveninizi kazanıyor ve sürdürüyoruz. Birlikten güç alıyoruz.

    Gelecekteki hedefimiz, kalite ve güven duygusuyla anılan markamızı her yerde korumak ve daha da güçlendirmektir. Osmanlı Demir Doğrama olarak, başarılarla dolu bir firma olmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Başa dön